Ekonomi

Trendyol Yaz Alışverişi Kampanyasını Başlattı

E-ticaret platformu Trendyol, 7-11 Haziran tarihlerinde ‘Yaz Alışverişi Kampanyası’ başlatacağını duyurdu.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından biri olan Trendyol, 7-11 Haziran tarihlerinde milyonlarca müşteriyi yüzbinlerce satıcıyla buluşturan ‘Yaz Alışverişi Kampanyası’ ile güneşli ve sıcak havaları karşılıyor.

Açıklamaya göre, ‘Yaz Alışverişi Kampanyası’ ile yazın tüm ihtiyaçlarını müşterilerine sunmayı hedefleyen e-ticaret platformu, plaj malzemelerinden soğutma teknolojik cihazlara, en uygun modelden, milyonlarca eserde fırsat sunuyor. bakım ürünleri için yazlık giysiler ve aksesuarlar.

Eğlenceli aktiviteler için eserler de sunulmaktadır.

Yazın gücünü eğlenceli aktivitelere yansıtmak isteyenler için su sporlarından scooter ve kaykaylara, sevdiklerini kalabalık yaz sofralarında ağırlayacaklar için hafif atıştırmalıklardan şık sofra takımlarına, konforlu bahçe takımlarından salıncak ve hamaklara kadar. Güneşin tadını evinde çıkarmak isteyenler, pek çok türden eser de e-ticaret platformunun ‘Yaz Yaz’ kapsamında yer alıyor. Alışveriş Kampanyasında müşterilerle buluşur.

Doğa tutkunları için geniş eser yelpazesi

Yazın tadını doğa ile iç içe yaşayacak olanlar için kamp ve piknik malzemeleri de unutulmamış. Doğa severler, e-ticaret platformunun kampanyasıyla kamp sandalyeleri, mangal ve mangallar, piknik örtüleri, termos gibi tüm ihtiyaçlarını karşılayacak eserlere avantajlı fiyatlarla ulaşabilecek. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu